• Wpisów: 680
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:59
  • Licznik odwiedzin: 48 947 / 3416 dni
 
bulba2009
 
Wes, kocury i rodzinka: Mimo , że już wiosna to czekają nas wielkie niepokoje.
=========================================

Już wiosna . Czas powrotu naszych boćków do ojczyzny.
Czasy, gdy powroty bocianów kojarzyły się w Polsce niezwykle pozytywnie, właśnie odchodzą w przeszłość.

Jak dowiedziałem się z dobrze poinformowanych źródeł a związanych z naszymi najlepszymi agencjami wywiadu zagranicznego . Głównie od agentów działających na Bliskim Wschodzie oraz w południowo - zachodniej Azji . Informacje do których udało mi się dotrzeć są bardzo niepokojące. Otóż (jak mnie poinformowano) część polskich bocianów podczas lotów nad Jemenem i Sudanem mogła mieć kontakt z Al-Kaidą i innymi bojówkami radykalnego islamu w tym również IZIS.

Na to zdjęciach satelitarnych i dzięki informacjom pozyskanym "niestandardowymi metodami przesłuchań". Część ptaków miała się pod wpływem miejscowego ptactwa zradykalizować.

Jak twierdzą ornitolodzy polscy , nasze bociany miały do idei dżihadu przyciągnąć brak perspektyw w Polsce i proste rozwiązania problemów populacji tego gatunku w naszym kraju.

Na razie nie są zalecane szczególnie ostre postępowania wymierzone w blisko 30 000 rzeszę tych pięknych ptaków. Jednak zaleca ścisłą obserwację, szczególnie, że wiele bocianów ma gniazda na słupach wysokiego napięcia, o doskonałej znajomości terenu nie wspominając. Tu trzeba jeszcze dodać , że bociany osiedlają się głównie na terenach wschodnich naszej ojczyzny. Zachodzi tu również podejrzenie o przekierowaniu ich działań na korzyść armii rosyjskiej . Niektórzy znawcy problemu są skłonni do wysnuwania tezy , że jakoby boćki (część z nich) mogłaby służyć tej armii zamiast dronów.

– Skoordynowany atak "bocianistów" ( storkamist - stork + islamist ) . Odciąłby wiele miejscowości od prądu i pogrążył kraj w chaosie – przestrzegają moi informatorzy.

Powyższy tekst zawiera żart który może okazać się prawdą. Gdyż kłamstwo powtarzane po wielokroć staje się prawdą.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.