• Wpisów: 680
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:59
  • Licznik odwiedzin: 48 714 / 3386 dni
 
bulba2009
 
Wes, kocury i rodzinka: Polacy nigdy nie kryli się ze swoją rezerwą wobec obcych, ale też nigdy nie dali temu wyrazu tak jednoznacznie.
ADVERTISEMENT

– 80 proc. Polaków nie przyjęłoby Polaków do Polski – wynika z najnowszego sondażu, do którego dotarł ASZdziennik. To nastawienie potwierdzają nie tylko suche liczby.

– U nas nie ma dla nich miejsca, bo ci ludzie nigdy się nie asymilują i nawet nie mają takiego zamiaru. To są tykające bomby zegarowe – mówi nam Krystyna z Warszawy.

– Jak w Polsce rozpleni się to "uchodźstwo", które nic nie umie, jest niewykształcone, nastawione tylko na brać, to przekonacie się jaką krzywdę wyrządzacie swojemu narodowi – uważa z kolei Andrzej.

Sprawa demografii wraca w naszych rozmowach wielokrotnie.

– To są konie trojańskie zdolne wydać w jednym pokoleniu do 10 dzieci. Te dzieci nigdy nic nie wniosą do naszej kultury, będą nastawione roszczeniowo i non stop ziać ogniem zazdrości do nas, Polaków – przestrzega Ewa, studentka z Poznania.

Zdarzają się też i znacznie ostrzejsze opinie.

– Nie jestem rasistą, ale sprowadzanie do kraju dzikusów to chory pomysł... Myślę, że podobne zdanie mają niemal wszyscy Polacy, którzy chcą spokojnie żyć i wychowywać swoje dzieci – utyskuje Ryszard.

– Przecież oni trąbią wszem i wobec, że chcą zniszczyć naszą kulturę, a my zapraszamy ich do siebie? Jako Polak żądam referendum ogólnokrajowego w tej sprawie.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.