• Wpisów: 680
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:59
 • Licznik odwiedzin: 48 714 / 3386 dni
 
bulba2009
 
 No i co, no i nic. Wybory były?, ano były. I co z tego my ludzie z nizin politycznych mamy, ano nic. Dalej nic nie wiemy. Wiemy tylko tyle , że Gajowy lekko stoi wyżej od Alika. Różnica bardzo malutka między nimi jest a druga tura dopiero pokarze kto z tych panów zasiądzie na Urzędzie. Wprawdzie Gajowy nie należy do moich ulubionych polityków ale po stokroć wolałbym aby pan z plandeki tam zasiadł. Wprawdzie ja osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy pisiory kolejny raz zaczną mieszać w polityce zagranicznej , bo jakoś z krajową to sobie plandeki poradzą przy udziale chłopstwa. Nigdy nie powinno się mówić "nigdy" lecz pisiorowskiej demokracji to ja chyba nie zniosę. Choć widzęw tym pewien maleńki plusik, bo jak Alik zostanie najważniejszym Majstrem w naszym Kraju to nie będzie miał go kto u pisiorów zastąpić. Wówczas to się rozpieprzą i tyle po nich. Bo i kto by mógł zasiąść na fotelu prezesunia, to już na wyborach u pisiorów było wiadomo tylko jeden człowiek stał w pierwszym rzędzie a dalej to tylko tło , nawet nikogo w drugim planie. Wprawdzie dziwi mnie to , że oni (pisiory) jeszcze istnieją, bo jak mnie pamięć nie myli to jest to czwarta partia którą stworzyli a trzy pozostałe to już dawno przestały funkcjonować. Takie to nowe prawo kaczorskie - stworzyć po to aby za niedługo zniszczyć , niestety do tego to są zdolni i tego z całego serca im życzę.
 A my pozostali niestety musimy znowu wybierać między jednym drugim, między dobrem i złem, między rozwojem a stagnacją. Tylko nie głosujmy tak abyśmy po jakimś czasie żałować oddanego głosu. Mamy tylko jeden głos, szanujmy go.
  To nie jest agitacja ale moje własne przemyślenia. Przepraszam za to że tak myślę ale mnie to już się nie zmieni.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @kochanica demona: Czytam Ciebie, czytam. Prawie wszystko wiem, smutno mi, że nie znalazłaś żadnego meldunku. A wybory i tak będą do dupy, aby tylko nie przeszkadzali tym co to mają już plany na najbliższe lata. Pozdrawiam Wes.
   
 •  
   
  @madleine: Nie martw się ale ze wszystkich sił trzeba ludzi wokół zmobilizować aby IV RP już nigdy nie powróciła. Pozdrawiam Wes.
   
 •  
   
  ach, smutno mi, że to oni akurat walczą o prezydenturę, smutno mi, że na tą drugą turę tyle pieniędzy pójdzie, coby za nie można powodzianom pomóc...
  I smutno mi, że Polacy tak się popisali i tylko niecałę 55% społeczeństwa głosowało
   
 • awatar
   
   
  W Granatowych Kąkola
  @Jego Barbie: Wydaje mi się że jeśli jarek dojdzie do władzy to będziemy mieli kolejną wojnę z Niemcami i Rosją, oni mają "pierwszeństwo" w Eurpoie i złe stosukni jakie były za żądów jego brata nie były najlepszym wyjściem...
   
 • awatar
   
   
  kochanica szkarłatna
  Zgadzam się z Tobą, ale to już jest farsa, a nie polityka. Nie głosowałam, bo nie mogłam, ale jak patrzę na ten nasz polityczny tygielek to za głowę się łapię.
   
 • awatar
   
   
  W Granatowych Kąkola
  Dzień dobry, życzę miłego dnia:)
   
 •  
   
  Masz rację z tym wyborem pomiędzy jednym a drugim złem. Komorowski nie przekonuje mnie do siebie. Wiem, że głosowanie na niego to przede wszystkim głosowanie na partię więc chyba jednak zostanie przy nim ale jakoś tak bez przekonania to zrobię.
  Kaczyński w ogóle nie wchodzi w rachubę dla mnie. Do tego pana to nie mam zaufania za grosz.
   
 •  
   
  a ja wole zeby mieszali w polityce zagranicznej broniąc naszych praw i załatwiając jak najlepsze kwestie dla Polski, a nie wchodzic w tyłek i byc pomiotami Rosji i Niemiec (;