• Wpisów: 680
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:59
 • Licznik odwiedzin: 48 947 / 3416 dni
 
bulba2009
 
 Troszkę więcej jak 50 % Polaków poczuło się odpowiedzialnymi za losy naszego Kraju, kraju nad Wisłą. Czyżby tej drugiej części wszystko było obojętne, być może. Jednakże ta połowa która nie brała czynnego udziału w wyborach nie ma teraz prawa narzekać, że nie tego wybrano. Każdy miał szansę oddać swój cenny głos na któregoś z kandydatów.
 Czy ja osobiście jestem z tego wyboru zadowolony? Trudno mi się jednoznacznie w tej chwili określić. Żaden z tych panów nie pochodzi z mojej bajki o kraju mlekiem i miodem karmionym. Znowu głosowałem nie za ale przeciw.Znowu nie tak, znowu wybór pomiędzy kaczylandem a liberałami. Nie nie tak miało być ale już poszło. Teraz trzeba przyglądać się dokładnie jak sobie ten pan poradzi?
 Tym bardziej trzeba wszystko dokładnie widzieć, bo już na jesieni wybory lokalne. Lokalne władze są nam , obywatelom, troszkę bliższe bo i są dużo bliżej nas a one właśnie są po to aby nam życie ułatwić i w miarę organizować struktury miejskie i powiatowe. Poczekamy zobaczymy.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Nortus & Xylia: Dokładnie tak jest. Jednak wolę naszą Polską zaściankowość od Rosyjskiej wolności.
   
 •  
   
  dokładnie, wybieramy znowu nie za a przeciwko. ale większość Polaków ma w d... co się dzieje, potrafi tylko mordę drzeć i nic nie robić. Każdą władzę trzeba kontrolować i rozliczać, nie zapominać. teraz PO nie może już zwalać winy na innych, chociaż nie wiadomo jaki będzie Bronek. Teraz PO nie może mu czegoś kazać, wprowadzić dyscypliny partyjnej w głosowaniu. On już, jak każdy b. prezydent nie wróci to takiej samej polityki, jak przed wyborami. Ciekawe, że w większości cywilizowanych krajów ludzie się żrą w czasie wyborów a z chwilą zakończenia ich razem pracują dla kraju, tylko nie Polska. No i Rosja jeszcze taka jest.